BAL Ligi 10. Gurupta ilk yarıyı lider tamamlayan Hendekspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Lacivert beyazlılar 5 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Hendekspor, Bartınspor’dan santrafor Muhammed Özdemir, Polatlı Belediyespor’ndan kaleci Yakup Bugun, Kemerspor’dan stoper Devrim Aksongur, Alibeyköyspor ‘dan sağ kanat oyuncusu İsmail Hakkı Doğan, Beylerbeyispor ‘dan kaleci Dorukhan Yazgan ile yapılan görüşmeler sonrasında anlaşmaya vararak kadrosuna kattı.

HENDEKSPOR YÖNETİMİ

“Transfer edilen sporcuların kulübümüze kazandırılmasında transfer komitemiz; Kaan Sinan Sunman, Mustafa Yılmaz, Recai Kandemir ve Numan Cengiz gece gündüz demeden yoğun gayret ve çaba sarf etmişlerdir. Transfer sürecinin hızlandırılması kulübümüzün kamp çalışmaları için çok önemli olduğundan transferlerin kamp çalışmalarına yetiştirilmesinde ayrı bir başarı kaynağı olmuştur. Hendekli sporsever halkımıza 2. yarıda daha güçlü bir Hendekspor izletmek için maddi manevi destekleri ile yanımızda olan Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü ‘ye, Kulüp Başkanımız Sadettin Meraklı ‘ya ve As Başkanımız Zafer Çakmak’a teşekkür ederiz” denildi.