Hendek Atatürk stadında Yaptığı çift kale maç ile Hendekspor Ziraat Türkiye kupası hazırlıklarına devam ediyor.

Futbolcuların oldukça hırslı oldukları görünen çift kale maçta taktik çalışmaları yapıldı.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendekspor Kulüp Başkanı Adil karabulut ve yönetiminin de takip ettiği çift kale maç oldukça çekişmeli geçti.

Hendekspor Antrenörü Sami Bağdatlı Yaptığı Açıklamada çalışmalara 30 Kişi ile devam ettiklerini bir Hafta İçinde de ideal kadro 25 Kişiye düşürülecek olan kadro ile 26-27-28 Ağustosta Düzenlenecek olan Ziraat Türkiye kupası maçları hazırlıklarının devam ettiklerini maç haftasını saymazsak 10 günümüz kaldı inşallah umutluyuz turu geçeceğiz benim içinde iyi bir hazırlık maçı olacak dedi.

Karabulut En az 2.tur geçmeyi Bekliyorum

Hendek Kulüp Başkanı Adil Karabulut yaptığı açıklamada, İyi bir takım kurduğumuzu düşünüyorum çok titiz davrandık iyi ve iyi ahlaklı futbolcuları aldık hocalarla yaptığımız görüşmelerde takımın çalışmasında bir problem yok Takım Aşağı yukarı hazır Diğer kulüplere göre sezonu erken açtık en az iki tur atlayacağımızı düşünüyorum dedi.

Babaoğlu Bizi İzlemeye Devam Edin

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Yaptığı Açıklamada, Hendekspor maç başı yaptı yaklaşık iki buçuk haftada takım kadromuz çalışmalara başladı Türkiye Kupası hazırlıklarımız var. Bayram öncesi Çift kale Maçı ile tatile girecekler Ekip arkadaşlarımızın motivasyonu yüksek bilinçli bir şekilde hazırlıklarına devam ediyorlar bizi izlemeye devam edin diyorum dedi.