Hendek İnşaat Tadilat
Süper Amatör Ligi A grubu temsilcimiz Y.Hendekspor ara transfer döneminin başlamasının ardından imza şov yaparak 4 futbolcu ile anlaşmaya vardı.

Y.Hendekspor Kulüp binasında  Başkan Rıdvan Kırval,Genel Kaptan A.Rıza Aktan,Antrenör İmdat Kum ve 4 futbolcu ile anlaşmaya vararak imza attırdı.

Y.Hendekspor BAL Ligi temsilcimiz As Akyazıspordan 29 yaşında ki Forvet Cevat Varçın,İstanbul Yeniköy takımından Forvet Adil Erbilgin,72 Batman spor takımından Defans oyuncusu Ferhat Durmaz ve  İstanbul Küçükköy takımından Orta Saha oyuncusu Ömer Şensoy ile anlaşarak ikinci yarıya hazır hale geldi.

Dört futbolcu ile anlaşmanın ardından Y.Hendekspor Kulüp Başkanı Rıdvan Kırval “Nokta transferler yaparak daha tecrübeli ve iddialı bir takım oluşturmanın gayretini verdik. Gönderdiğimiz futbolcuların yerine anlaştığımız sporcularımızın takıma büyük katkı sağlayacaklarına inanıyorum.Transfer ettiğimiz sporcularımız ile birlikte ikinci yarıda Y.Hendekspor takımımızın daha çok başarılı bir performans sergileyeceğimize inanıyorum. Serdivanspor ile oynayacağımız ligin ikinci yarının ilk maçında fair play çerçevesi  içerisinde geçmesini diliyorum. ” dedi.

Antrenör İmdat Kum ise takıma yeni katılan sporcuların büyük katkı sağlayacaklarına inandığını ifade etti.

Y.Hendekspor’a transfer olan tecrübeli futbolcular bundan böyle Kulübün daha çok başarılı olması için çalışacaklarını ve en güzel şekilde ligi tamamlayacaklarını belirttiler.