Bayraktepe sosyal tesislerinde Basın mensupları ile bir araya gelen Hendekspor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Bahadır, hedefimiz şampiyonluk dedi.

Kahvaltı programına Hendekli basın mensuplarından; Ahmet Köse, Orhan Topçu, Mehmet Kavis, Bülent Yaman, Gürkan Özer, Cemil Tekin ve Akyazı ilçe basınından Alaattin Onur katıldı.

Programa Hendekspor Kulübü Başkanı Hüdaverdi Bahadır, Altyapı ve Futbol Şube Sorumluları Nurullah Akçay ve Engin Varlıca, Basın sorumlusu Uğur Nal, Taraftar Sorumlusu Selman Özkılınç, Yöneticilerden Ulvi Başpehlivan, Selami Keskin ve Hüseyin Çamur kahvaltı programına katılanlar arasındaydı.

Hendekspor Kulübü Başkanı Hüdaverdi Bahadır, toplantıda göreve geldiği günden bugüne kadar yapılan çalışmalar ile alakalı olarak basın mensuplarına bilgiler verdi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Hedeflerinin Şampiyonluk olduğunu belirten Hendekspor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Bahadır "Kıymetli basın mensuplarımız, değerli kardeşlerim; bugün Hendekspor'umuzla ilgili yaptığımız toplantıya geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuz ile beraber, Hendekspor'un geleceği ile ilgili bir takım düşünceleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Hedefimiz, yaptığımız çalışmalar Hendekspor'u 3. Lige taşımak, bu ilçe ile birlik ve beraberliği sağlamak sporda ilçe ile iç içe olmak. Basınla takımımızı birleştirip, tüm basın mensupları ile eşit seviyede aynı kararda olduğumuzu deklare etmek. Hendek genelinde, Sakarya genelinde basın mensupları ile tek vücut olarak çalışacağız. Birinin diğerinden artısı yok. Bizim Çalışma anlayışımız bu şekilde olacak.

HENDEKSPOR BİR MARKADIR

Bahadır “Hendekspor'un geçmişinden geleceğine kadar bir marka olduğunu bu camia biliyor. Hendekli de buna hem saygı duyuyor, hem de arkasında duruyor. Bizde yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, belediye başkanımız bir hedef belirledik. Hedefimiz bu ligde şampiyon olmak ve Hendekspor'u bir profesyonel takım olarak 3. Lige çıkarmak. Transfer konusuna girersek ciddi bir şekilde transfer yaptık, Hendekspor'un altyapısından da kayde değer Hendekli çocuklarımızı da değerlendirdik. 2 tane futbolcuyu da transfer edip transferi kapatmak" dedi.

Düzenlenen kahvaltı programı, basın mensuplarının sorularının yanıtlanmasının ardından Hendekspor Yönetimi tarafından takdim edilen hediye takdimi ve günün anısına çekilen birlik ve beraberlik mesajı içeren fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.