Hendekspor’lu Futbolcular Yaptıkları Antrenmanda gayet neşe içersinde çalıştıkları gözlerden kaçmadı.
Talip Toprak yaptığı açıklamada, Transfer olarak bir veya iki futbolcu düşünüyoruz şu anda mevcudumuz genç oyuncuları çıkardığımız zaman 17 kişi tam oynamaya aday 17 kişi var bir orta saha birde hücuma artanatif olarak orta saha mevkisini kapatmak istiyoruz bir trasfer daha istiyoruz olursa ikincisini de alıp trasferi bitirmek istiyoruz Antremanı haftanın beş günü yapıyoruz biliyorsun unuz hafta sonu sokak çıkma yasakları var yasak delmek istemiyoruz o şekilde devam ediyoruz.
Aslında uzun süredir çalışıyor gibi gözüksek de biliyorsunuz takım korana olmuştu 15 gün orada ara verdik 10 gün yılbaşı tatili ara verdik toplamda 45-46 antrenman yaptık. Uzun süre gibi gözükse de seyrek seyrek devam ediyoruz. Takımda sakat ve eksik oyuncumuz yok. Görüştüğümüz bir orta saha oyuncusu var kesinleştiği zaman açıklayacağız.
İlk Ciddi Hazırlık Maçımız Perşembe Günü
Bundan önce iki hazırlık maçımız oldu sizde taktir edersiniz ki bizim sikletimiz olmayan iki takımla hazırlık maçı yaptık. Takım bulamadığımız için Perşembe günü Saat 14.00'da ya Hendek Suni çim veya Hendek Atatürk stadında hava şartlarına göre Karamürselspor ile ilk ciddi maçımızı oynayacağız. Onlarda geçen yıl Bal Ligini gruplarında 5.sırada bitirdiler. Bizim kadar iddialı olmasalar da ligin iddialı takımlarından ilk ciddi sınavımızı Perşembe günü vermek istiyoruz dedi.