Karşılaşma öncesi Hendekspor başkanı Zafer Çakmak’ın vefat eden babası Sami Çakmak için 1 Dakikalık saygı duruşu yapıldı ve Hendekspor’lu futbolcular kollarına taktıkları siyah bant ve Kalbimizde Duamızla Mehmetçiğin yanındayız pankartı ile sahaya çıktılar.

İlk yarının ilk dakikalarında orta saha mücadelesi şeklinde gecen karşılamanın ilerleyen dakikalarında Hendekspor geliştirdiği ataklarla rakibine göre biraz daha üstün oynamaya başladı.

Maçın Otuz ikinci Dakikasında Hendekspor geliştirdiği atakla Zafer ile golü buldu 1-0 öne geçen taraf Hendekspor oldu.

İlk yarı bu skorla bitmesi beklenirken Kırk İkinci Dakikada Ferizli Karadenizspor geliştirdiği atakta Sami ile gol’ü buldu İlk yarı sonucu belli oldu1-1

İkinci yarı her iki takımda gol atmak için uğraştı Hendekspor atak üstüne atak yaptı sayısız gol pozisyonları kaçırdı Ferizli Karadenizspor son iki maçı kazanıp toparlandığı oyunlarına yansıdı.

Hendekspor maçın 70.Dakikasında geliştirdiği atakta Adil ile gole ulaştı sıkor2-1 oldu maçta başka gol olmayınca haftayı 3. Puan ile kapayan taraf Hendek spor oldu.

Sentetik sahada ilk maçını oynayan Hendekspor seyircisini de düşündü bir gün önce oynanan maçlar esnasında Hendek Belediyesinin çalışmaları sonrası sentetik saha seyirci  tribününe kavuştu.

Sezonun sonuna yakın ve Hendek spor sentetik sahada oynadığı ilk maç olması dolayısıyla tribün’ün yapılması gözlerden kaçmadı.

 

Hendekspor:2

Ferizli Karadenizspor:1

Saha:Hendek Sentetik

Hakemler: Bahadır İleri, Sunay Bayar, Sedanur Canbakan

Hendekspor: Sait, Emirhan(Yaşar), Onur, Gürol, İ.Etem, B.Ahmet, Emrecan, Zafer, Gökhan(Adil), A.Harun, Sercan(Abdullah)

Antrenör: İmdat Kum

Ferizli Karadenizspor: Öztekin, Muhammer, Emre, Gürcan, Alkan, Osman(Muhammet), Recep,Yavuz, Osman, Sami, Yusuf(Arda)

Antrenör: Bayram Kargün

Goller.Dk 32 Zafer Dk 70 Adil(Hendekspor) Dk 42 Sami (Ferizli Karadenizspor)