2.YARI ASILMADILAR!

Maça son derece hızlı başlayan Hendekspor, Antalya kampında zaten golcü bir takım olduğunu göstermişti, dünkü maçta yenilerle birlikte çok daha iyi olduğunu gösterdi. İlk gol henüz 2.dakikada Tolgadan gelirken, ikinci gol yeni transfer Muhammet’ten geldi. Sonrasında yine Tolga sahneye çıktı ve farkı 3 yaptı. Golcü Muhammet adeta “Sen atarsın da ben atamaz mıyım?” dercesine 4 gol daha atarak  ilk yarıyı Hendekspor’un 6-0 üstün tamamlamasını sağladı. Hendekspor ikinci yarı başında takımın tamamını değiştirirken, Adapazarıspor’da en azından farkı indirmek için bazı değişikliklere gitti. Buna rağmen golü bulan ev sahibi takım oldu ve Emrecan takımının 7.golünü attı. Seçim skoru belirledi. 7-1

Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları ve Yönetim tribündeki yerlerini alarak maçı izlediler.

Hendekspor: 7

Adapazarıspor: 1

Stat: Hendek Atatürk

Hakemler: Rahman Akcan*, Anıl Garan, Erkan Köse*

Hendekspor: Yakup**(Dk.65 Efe), Mustafa, Hakkı* (Dk.46 Ferhat), Fatih* (Dk.46 Serdar), Derviş* (Dk.75 Karahan) , Onur* (Dk.46 Emre Kılıç) , Serdar* (Dk.46 Gazanfer), Hakan Soylu* (Dk.46 Devrim*), İsmail Hakkı** (Dk.46 Emrecan*), Muhammet** (Dk.46 Özkan*), Tolga* (Dk.46 Ömer)

Antrenör: Mehmet Ali Honca

Adapazarıspor: Harun*, Yaşar*, Serkan*, Hakan Çalışkan*, Caner*, Muhammet*, Burak*, Semih*(Dk.46 Doğancan*), Sinan Çalışkan Caner*, Bülent*, Sinan Çalık* (Dk.46 Seçim**)

Antrenör: Yasin Çelik

Gol. Dk.2-14 Tolga, Dk.11-25-27-35 Muhammet, Dk.70 Emrecan (Hendekspor), Dk.75 Seçim (Adapazarıspor)