Hendek İnşaat Tadilat
Süper Lig takımlarından Y.Hendekspor sezona bugün yapacağı ilk antrenmanla merhaba diyecek. Antrenör Cengiz Tarım nezaretinde kendi tesislerinde çalışacak mavi-siyahlı takım bu sezon gençlerle yola devam edecek.Alt yapıya önem vererek özüne dönmek isteyen Y.Hendekspor'da hedef bir çok genç sporcu ile süper amatörde mücadele etmek.

Startı veriyor

6-7 Ekim’de başlayacak yeni sezon öncesinde Y.Hendekspor sezonun ilk çalışmasını bugün kendi tesislerinde gerçekleştirecek. Antrenör Cengiz Tarım nezaretinde tesislerinde toplanacak mavi-siyahlı ekip, lige kadar antrenmanlarına burada devam edecek.  Y.Hendekspor, genç kadrosunun yanına birkaç tecrübeli ismi katarak sezona girmeyi amaçlıyor.

Y.Hendekspor olarak hedeflerininbu sezon gençlerle  yola çıktıklarını belirten Antrenör Cengiz Tarım, sporcularına güvendiğini söyledi. Antrenör Tarım, “Genç  kadromuz var. Bu oyuncularımızın yanına katacağımız birkaç ismi daha katarak sezona iyi girmek istiyoruz. İlk idmanımızı bugün yapacağız. Umarım başarılı bir sezon sonunda  hedefimize ulaşırız” dedi.