Hendek İnşaat Tadilat
Play-Off Grubu’nda ikinciliği yakından ilgilendiren maçta S.Gençlikspor, Y.Hendekspor’u 90+5.dakikada Erhan’ın attığı golle 1-0 mağlup etti. S.Gençlik bu sonuçla baraj maçı oynama hakkını elde etti.

Play-Off Grubu’nda haftanın önemli maçında Y.Hendekspor ile S.Gençlikspor Hendek Stadı’nda karşılaştı. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği müsabakada baştan sona denge içerisinde geçti. Ev sahibi takımın bir çok pozisyondan yararlanamadığı müsabakada S.Gençlikspor 90+5.dakikada Erhan’ın attığı golle maçı 1-0 kazanmayı başardı. Bu sonuçla grupta puanını 18’e yükselten S.Gençlikspor son maçlar öncesinde BAL’a yükselme baraj maçına oynama hakkını yakaladı.  S.Gençlikspor’da maçın sonunda oyuncular büyük sevinç yaşadı.Son derece kritik maçta Y.Hendekspor taraftarı sahadaki yerini alırken görevini layıkı ile yerine getirdi.90 dakika susmadan taraftar maç sonu sahadan üzüntü ile ayrıldı.

Y.Hendekspor ile S.Gençlikspor karşılaşmasında İl Emniyet Müdürlüğü’nden çevik kuvvet ekipleri de yerini aldı

 

Y.Hendekspor: 0

S.Gençlikspor: 1

Saha: Hendek

Hakemler: Atilla Karaoğlan** Ferhat Alkan** Murat Baş**

Y.Hendekspor: Gökhan** Kemal** Musa** Numan*** Birol** Hasan** (Adil**) Kemal B.** (Onur*) Erdi*** Ethem** Şehmuz*** Cevat***

Antrenör: Cengiz Tarım

S.Gençlikspor: Rıdvan*** Yavuz** Abdullah** İshak** (Muharrem**) Cihangir** Recep** Yusuf** Ozan** Çağlar** (Erol**) Celal** Tanju*** (Erhan**)

Antrenör: Osman Başer

Goller: Dk.90+5 Erhan (S.Gençlikspor)