Hendek Vadi Emlak
Ankara Karşıyaka’yı 3-1 geçen Hendekspor gençlerde adını çeyrek finale yazdırmayı başardı

Ankara’da devam eden Gençler Voleybol Final Grubu’nda Hendekspor rüzgarı esiyor. Grupta üçüncü maçında Ankara Karşıyaka engelini 3-1 ile geçen temsilcimiz grup lideri olarak çeyrek finale yükseldi. Hendekspor çeyrek finalde Perşembe günü (Yarın) 12.00’da Fenerbahçe ile karşılaşacak.

Çeyrek finalde

Hendekspor, Ankara’da yapılan Gençler Voleybol Final Grubu’nda tarih yazıyor. Gruptaki üçüncü maçında Ankara Karşıyaka ile karşılaşan mavi-siyahlı bayanlar, rakibi önünde mükemmel bir oyun ortaya koyarak 25-23, 23-25, 27-25 ve 28-26’lik setlerle salondan 3-1 galip ayrılarak adını grup birincisi olarak çeyrek finale yazdırdı. Hendekspor çeyrek finalde yarın 12.00’da Fenerbahçe ile adını son dört takım arasına yazdırabilmek adına mücadele edecek.

Kupayı istiyoruz

Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, sporcularının tarih yazmaya devam ettiğini belirterek kendileriyle gurur duyduğunu söyledi. Demir, Bu sporcular her şeyi hak ediyor. Bugün maç içerisinde setlerde geri düşmelerine karşın pes etmediler. Kupayı ne kadar istediklerini gösterdiler. Artık önümüzde şampiyonluk için üç maç kaldı. Bunları kazanmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.