Bölgesel Amatör Lig (BAL) Temsilcimiz Hendekspor yaptığı antrenmanla Çilimli Belediyespor maçına hazırlanıyor.

Deplasmanda oynayacak olan temsilcimiz Hendekspor'un karşılaşmadan mutlak galibiyet ile ayrılması gerekiyor.

Bursa Zaferspor’la karşılaşacak olan 1877 Alemdağspor'un Bursa'da mağlup olması ve Hendekspor'un galip gelmesi durumunda Hendekspor 10. Grubu Lider olarak tamamlayacak.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Hendekspor Antrenörü Ümit Metin Yıldı, bu periyodun son haftası diyelim, öyle umut ediyoruz. Play-Off oynamayı çok istiyoruz. Tabi bu bizim elimizde olan bir şey değil. Biz kendi işimizi yapıp, Bursa Zaferspor-Alemdağ maçından da bizim lehimize gelecek bir sonucu beklemek zorundayız.

Beylerbeyi maçıyla başlayıp, Beşyüzevler maçıyla devam eden önemli bir avantajı kaçırdık. Çok fazla bundan sonra geçmişe dönmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Dediğim gibi bu hafta maçı kazanıp, Bursa'dan gelecek bir haberi bekleyeceğiz ama hem oyunun temiz olması adına hem de bizim hiç hesapta olmadığımız kayıplar oldu. Futbolun içinde olan şeyler bunlar.

 

Hak ettiğimizi düşünüyorduk, tabi Alemdağ'da çok ciddi mücadele içinden geçiyor hala geçmekteler. Bütün takımlar kendilerinin çok fazla hak ettiklerini düşünüyor. Bende bu oyuncu grubunun, kentin, yönetimin bu işi çok fazla hak ettiğine inanan bir teknik adamım. Ama dediğim gibi artık koşullar bizim dışımızda gelişecek ve biz kendi işimizi yapıp oradan lehimize bir sonuç gelmesini bekleyeceğiz.

Hendekspor’da cezalı futbolcu bulunmazken, 2. Kaptan Fatih Çiçek’in sakatlığının devam ettiği öğrenildi.