Hendek İnşaat Tadilat
B Grubu’nda haftanın maçında Sapanca ile Yeni Hendek puanları paylaştı

Süper Lig B Grubu’nda zirvede haftanın maçında Sapanca Gençlik ile Yeni Hendekspor, Sapanca Stadı’nda karşılaştı. Nefes kesen müsabaka karşılıklı gollerle 2-2 tamamlandı.

Sapanca Gençlikspor, Süper Lig B Grubu’nda haftanın karşılaşmasında evinde lider Yeni Hendekspor’u ağırladı. Sapanca stadı’nda oynanan müsabakayı AKP Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, AKP Sapanca Belediye Başkan Adayı Dr.Aydın Yılmazer, MHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Oya Arapoğlu ve yeşil-beyazlı taraftarlar izledi.

 

B Grubu’nda haftanın karşılaşmasında Sapanca Gençlik ile Yeni Hendek ilk yarıyı golsüz tamamladı. İkinci yarı ise gol düellosuna sahne oldu. Ev sahibi 58.dakikada Mesut ile öne geçti. Yeni Hendek gole 61.dakikada Cevat ile cvat verdi. 85.dakikada Yalçın ile bir kez daha öne geçen Sapanca karşısında son sözü 90+4’te Yeni Hendek adına Hasan söyledi. Nefes kesen müsabaka karşılıklı gollerle 2-2 tamamlandı.  

Sapanca Gençlik:  2

Yeni Hendekspor:  2

Saha: Sapanca

Hakemler: Arif Sucuoğlu** Mehmet Öztürk** Eray Karaçayır**

Sapanca Gençlik: Bilge** Yavuz** (Ali**) Uğur** A.Kadir** Talha** Ozan** (Kaan**) Çağlar** Yalçın*** Mesut** M.Oktay** Savaş*** (Osman**)

Antrenör: Yasin Çelik

Yeni Hendekspor: Mustafa** Davut** (Hüseyin**) Metehan** Bekir** Vural** Zafer** Levent** (Serkan*) Hasan** Cevat** Özkan** (Emirhan*) Onur**

Antrenör: Sami Bağdatlı

Goller: Dk.58 Mesut, Dk.85 Yalçın (Sapanca Gençlik), Dk.61 Cevat, Dk.90+4 Hasan (Yeni Hendek)

Toplu sonuçlar

As Akyazıspor-Harbişspor: 2-2

Sapanca Gençlik-Yeni Hendek: 2-2

Pamukovaspor-Kocaalispor: 1-3

Kuyudibi-Kazımiyespor:

Tekspor-Harmanlıkspor:

Hendek Dereköy-Geyvespor: 3-2

Yeşilyurt Belde-Arifiye Doğan: 0-0

Bayatspor-Şeyhvarmazspor: 3-0

Limandere-F.Gençlerbirliği: 7-2

Söğütlü Kalespor-Kuzuluk Ersoy: tatil

Akyazıgücü-Büyükdere Şahin: 7-4

Alaağaçspor-Alifuatpaşa: 0-2