Karşılıklı ataklarla başlayan müsabakada 30. Dakikada Ümit Koz ceza sahası içinde gelişine vurdu Kaleci Oğuzhan gole izin vermedi. 44. Dakikada Polat ceza sahası dışından kullandığı serbest vuruş direkten auta çıktı ve ilk yarı da gol sesi çıkmadı.

Maçın ikinci yarısı karşılıklı ataklar ile başladı. Hendekspor 80.dakikada kazandığı Penaltı vuruşunu kullanan Tolga topu auta yolladı. 89. Dakikada ceza sahasında topla buluşan Tolga güzel vuruşla topu filelerle buluşturdu. 0-1 Golün bir dakika sonrası Sapanca Spor geliştirdiği atak sonucu Yaser ile skora dengeyi getirdi ve maç 1-1 eşitlikle sona erdi.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendekspor Kulüp Başkanı Murat Kaya ve Yöneticiler ile birlikte hazırlık maçını tribünden takip etti.

Sapanca Gençlikspor: 1

Hendekspor: 1

Stad: Sapanca

Hakemler: Erkan Köse, Emre Çalışır

Sapanca Gençlikspor: Oğuzhan, Semih(Muhammet), Cankurtaran, Fadıl(Eren), Vedat, Murat(Berkay), Egemen(Hüseyin), Ali(Talha Bulut), Ömer Talha(İlkay), Abdurrahman, İsa(Yaser)

Teknik Direktör: Bülent Yenihayat

 

Hendekspor: Ahmet(Enhar), PolatErdal), Berkehan(Tolga), Oğuzhan(Mustafa Kircan), Mustafa Eren(MehmetEnes), Sergen(Taner), Erman(Kamil), Mustafa Kara(Yusuf Kaan), Muhammet(Emirhan), Burak Balcı(Umut),  Ümit Koz(Oğuzcan)

Teknik Sorumlu: Mehmet Şansal

Goller: Dk.90 Yaser (Sapanca spor), Dk.89 Tolga (Hendekspor)