Lige şampiyonluk parolasıyla girmeye hazırlanan ve transfer çalışmalarında sona gelen Hendekspor'da yeni teknik ekip ve futbolcular, sezon hazırlıkları için toplandı. Mavi-Siyahlıların ilk antrenmanı Pazartesi günü Hendek Sentetik Sahada, saat 18.00'de yaptı.

Teknik direktör Hüseyin Aydoğan'ın yönetiminde sahaya inen mavi siyahlılar ilk etap kamp çalışmalarını Hendek'te yaptıktan sonra ikinci etap çalışmalarını için Bolu'da kampa girecek.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Sezonun ilk Antrenmanını sentetik sahada gerçekleştiren Hendekspor’da Antrenman öncesi Kulüp Başkanı Murat Kaya ve Yönetimi konuşma yaparak futbolculara ve teknik heyete sakatsız başarı dolu bir sezon geçirmelerini diledi.

Hendekspor Kulüp Başkanı Murat Kaya “Yaptığımız transferlerle hedefimizi belirledik. Hedefimiz bu yıl bir üst lige çıkmaktır. Bunu söylerken de kazası belasız ve sakatsız bir şekilde üst lige çıkmak istiyoruz. Hepinize başarılar diliyorum. Hendekspor’umuzun ve sizlerin yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Mavi Siyahlı ekip ilk Antrenmanını gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan’ın ekibinde ise Yardımcı Antrenör Reşat Hot, Kaleci Antrenörü Hüseyin Tosun ve Kondisyoner Okan Demir yer aldı.

Antrenmanı bir grup taraftarda tribünden izledi.