Hendek Vadi Emlak

Sakarya Süper Amatör Küme B Grubunda Mekece stadında oynanan Pamukova1968, Hendekspor karşılaşması karşılıklı gollerle 1-1 devam ederken, müsabakanın 71.dakikasında orta hakem Serkan Önsal Hendek lehine penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı gole çeviren Hendekspor 1-2 öne geçtikten sonra karşılaşma bir anda gerildi. 76. Dakikada Pamukova1968 den Eser bir pozisyonda hakeme itiraz ettiği gerekçesi ile ikinci sarıdan kırmızı kart gördü. Bu kırmızı karta itiraz eden ev sahibi takım futbolcusu Mürsel orta hakem Serkan Önsal tarafından kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Pamukova1968 sahada bir anda 9 kişi kaldı.

Karşılaşmanın 76. Dakikasında Pamukova1968’in kaptanı Cengiz oyunun kırmızı kartlarla çığrından çıktığı bir anda rakibine sert müdahale edince orta hakem Serkan Önsal tarafından kırmızı kartla oyun dışında kalınca saha bir anda karıştı. İki takım futbolcuları, yedek oyuncular saha içinde bir birine girdi. Olaylar Jandarmanın müdahalesi ile önlendi. Çıkan olaylar nedeni ile karşılaşma uzun süre durdu.

Sahada 8 kişi mücadele etmek zorunda kalan Pamukova1968, karşılaşma 3-1 olduktan sonra kazandığı penaltı atışı ile farkı bire indirdi. Kalan dakikalarda 8 kişi ile yakaladığı pozisyonları gole çeviremeyen Pamukova1968 sahadan 3-2 yenik ayrıldı.

 Karşılaşmanın orta hakemine büyük tepki vardı..

Karşılaşma boyunca iki takım futbolcuları orta hakem Serkan Önsal’ın verdiği kararlara tepki gösterirken, bitiş düdüğünün ardından Pamukova1968 taraftarları, teknik heyet ve futbolcular, müsabakanın orta hakemine tepki gösterdiler.

 Pamukova1968: 2     

 Hendekspor: 3

 Saha: Mekece

Hakemler: Serkan Önsal-Zeki Erdem Şen-Ömer Faruk Kılıç

Pamukova1968: Mustafa** Eser*** Ahmet** Aydın** Cengiz** Özkan** Mürsel*** Abdülkadir** İbrahim** ( Enes** Dak.35) Emre** Aykut**

Antrenör; Mehmet Atmaca

Hendekspor: Mustafa*** Fırat** Burak** Ümit** (Fatih** Dak.54) İrfan** Beytullah** Oluwafumi** (Cabir** 46.Dak) Hasan** Muammer** (Melih Dak.90) Semih*** Onur**

Antrenör; Sami Bağdatlı

Goller: Semih Dak.15-71,   Muammer Dak.90 (Hendekspor),  Mürsel Dak.45,  Aydın Dak.90+2 (Pamukova1968)

Kırmızı Kartlar:  Mürsel,  Eser (Dak.76)  Cengiz Dak. 79 (Pamukova1968)