Hendek Atatürk stadında oynanan hazırlık karşılaşmasında 30. Saniyede Emrah'ın kaydettiği golle Hendekspor 1-0 öne geçti. Karşılıklı geçen atakların ardından maçın 37. Dakikasında Emrah kendisinin ve takımının 2. Golünü kaydetti ve Hendekspor 2-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı Hendekspor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.
Maçın ikinci yarısına iyi başlayan Hendekspor'da Emrah kendisinin ve takımının 3. Golünü kaydetti ve skor 3-0 oldu.  Maçta başka gol olmayınca Emrah'ın hat trick yaptığı hazırlık karşılaşmasını Hendekspor 3 - 0 galip bitirdi.


Hendekspor Antrenörü Talip Toprak ve Göynük Belediyespor Antrenörü Volkan Bayar 3.lig de Mudurnuspor'da 1999 yılında beraber oynadılar.
Hendekspor: 3
Göynük Belediyespor: 0
Stat: Hendek Atatürk
Hakemler: Rahman Akcan , Talha Yıldırım, Ertuğrul Kardeş
Hendekspor: Muhammed, Onur Topçu, Kemal, Yavuz, Hakkı, Mustafa, Emrah Turan, Selçuk, Hakan, Emre, Burak, Talha, Emirhan, Kartal, Sercan, Ozan, Sabri, Selahattin, Enes
Antrenör: Talip Toprak
Göynük Belediyespor:Batuhan, Ufuk, Çengizhan, Serkan, Kutay, Harun, Enes, Sadettin, İbrahim, Alperen, Tunahan, Ali, Sarper, Kısmet, Bekir, Buğra, Serhat, Semih, Recep
Antrenör: Volkan Bayar
Goller: Dk.1, Dk.37, Dk.48 Emrah,  (Hendekspor)

Hendekspor alt yapısı 9 yaş grubu.