Hendek İnşaat Tadilat
Süper Amatör Futbol Ligi B grubunda dün Hanlıköyspor ile karşılaşan Yeni Hendekspor, son 10 dakikasını 10 kişi kalan rakibini, Hasan, Semih ve Kemal’in attığı goller 3-0 mağlup etti.

İlk 4 haftada aldığı sonuçlarla dikkat çeken Hanlıköyspor, Harmanlıkspor beraberliği, Sahil Karadeniz ve Kuzuluk Ersoyspor galibiyetleri ile puanını 7 yapmış, Sapanca’da oynanan ve yarım kalan Sapanca Akademi maçından gelecek hükmen galibiyet ile de grubun 10 puanlı gizli lideri olmuştu. Yeni Hendekspor ise, bu sene de tamamı Hendekli gençlerden oluşan ve birbirini iyi tanıyan kadrosuyla maça çıktı. İlk yarıda bariz üstün oynayıp 5 net gol pozisyonu bulmasına rağmen bunlardan yararlanamayınca ilk yarı 0-0 tamamlanmıştı. 2.yarıda ise rakibini kendi yarı alanına hapseden misafir lacivert siyahlılar, Semih’in korner atışında arka direkte topu vuran Hasan ile 1-0 öne geçti. Maçın yıldızı Semih, ceza yayı üzerinden kullandığı serbest vuruşla farkı ikiye çıkardı. Maçın son dakikalarında ise uzun süredir sakatlığı ve tedavi süresi geçiren Kemal’in, Hanlıköyspor defansının ofsayt diye duraklamasından yararlanarak attığı golle maçı 3-0 yaptı ki bu pozisyonda kesin ofsayt yoktu ve Enes ofsaytı bozmuştu.

 

Saha: Hanlıköy

Hakemler: Mükremin Uzer**** Muhammed Ömür**** Sinan Bilgin****

Hanlıköyspor: Ergün*** Metin* (Dk.75 Yasin*) Cengiz** Ahmet* Mürvet* İsmail** Aydın* Ensar* Mustafa* Talha* (Dk.75 Samet*) Enes*

Teknik Sorumlu: Erkan Reçber

Yeni Hendekspor:Tufan*** Davut*** Ümit*** Bahadır*** Vural*** Fatih*** Savaş** (Dk.72 Hüseyin**) Hasan*** Measut* (Dk.62 Özkan*) Semih**** Onur** (Dk.57 Kemal***)

Teknik Sorumlu: Sami Bağdatlı

Kırmızı Kart: Dk.79 Aydın (Hanlıköyspor)

Goller: Dk.65 Hasan, Dk.71 Semih, Dk.86 Kemal (Yeni Hendekspor)