Talip Toprak yönetiminde çalışan Mavi Siyahlılar ilk hazırlık karşılaşmasında 2.Lig ekiplerinden Adıyamanspor ile 0-0 berabere kaldı.

HERKESE ŞANS

Maçın başlama vuruşunun ardından Hendekspor eksik olmasına rağmen ilk yarı oynadığı futbolla göz doldurdu. Orta saha mücadelesi ile geçen ilk yarıda Hendekspor Berkay ve Emrah ile tehlikeli pozisyonlar yarattı. Oyunda dengeyi sağlayan Adıyamanspor bulduğu pozisyonlarda kaleci Bülent izin vermedi.

GOLSÜZ SONA ERDİ

Maçın ikinci yarısında her iki takımda birçok değişiklik yaparak oyuna başladı. Her iki takımda yeni transferlerine sahada şans tanıdı. Maçın sonlarına doğru Adıyamanspor tehlikeli pozisyonlar bulsa da Hendekspor atakları uzaklaştırdı. Hendekspor ilk hazırlık karşılaşmasından 0-0 beraberlikle ayrıldı. Maçta zaman zaman sertlikler oldu. Hendekspor’un yeni transferleri performansları ile göz doldurdu.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendekspor Kulüp Başkanı Adil Karabulut ve Yöneticiler kampı ziyaret ederek Antrenmanı, müsabakayı izlediler ve sonrasında futbolcular ile sohbet ettiler.