Hendek Vadi Emlak
Hendekspor, ilimizin ev sahipliğini yaptığı Küçük Kızlar Voleybol Yarı Final Grubu’nda final maçında Kocaeli Büyükşehir Kağıt ile karşılaştı. Kazananı 5’nci setin belirlediği maçı 3-2 kazanan Hendekspor adını final grubuna yazdırdı.

Final Grubuna kaldı

Küçük Kızlar Voleybol Yarı Final Grubu’nda mücadele eden Hendekspor final karşılaşmasında Lütfü Yaman Spor Salonu’nda Kocaeli Büyükşehir Kağıt ile karşılaştı. Nefes kesen karşılaşmada kazananı tie-break seti belirledi. İki takım oyuncularının da alkışlanacak performans sergilediği maçtan 3-2 galip ayrılmayı başaran Hendekspor ev sahipliği yaptığı grupları şampiyon olarak tamamlayarak adını final grubuna yazdırdı. 

Gurur duyuyorum

Hendekspor’da sporcular maçın bitiminde şampiyonluğun sevincini yaşarken, Kocaeli Büyükşehir Kağıt sporcuları ise gözyaşlarını tutamadı. Final grubuna kalmanın gururunu yaşadıklarını belirtenr Hendekspor Antrenörü İdris Demir, “Hedefimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Kızlarım çok büyük bir iş başardı. Final Grubunda da elimizden geleni yaparak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz “ifadesini kullandı.  

Hendekspor: 3

Kocaeli Büyükşehir Kağıt: 2

Salon: Lütfü Yaman

Hakemler: Süha Küçüközler*** Ramazan Böcük***

Hendekspor: Aslı** Zeynep** Zeynep** Ayşe** Ayça** Neslihan** Kübra** Yaren** Asiye** Eslem** Gülşah** Sena**

Antrenör: İdris Demir

Kocaeli Büyükşehir Kağıt: Setenay** Esim** Ceyda** Zeynep** Doğa** Zeynep** Dilşad** Demet** Ceren** Gaye**

Antrenör: Yalçın Atalay

1.Set: 22-25, 2.Set: 25-23, 3.Set: 25-16, 4.Set: 12-25, 5.Set: 18-16