Hendek Vadi Emlak
Fenerbahçe’yi set vermeden geçen Hendekspor adını yarı finale yazdırdı

Ankara’da Gençler Voleybol Final Grubu’nda yer alan Hendekspor tarih yazmaya devam ediyor. Sultanlar, çeyrek finalde Fenerbahçe’yi set vermeden 3-0 yenerek adını son dört takım arasına yazdırdı. Hendekspor yarı finalde Cuma günü (Yarın) 16.00’da Galatasaray ile karşılaşacak.

Fenerbahçe’yi geçti

Hendekspor, Ankara’da başarılarına bir yenisini daha eklemeyi başardı. Genç Bayanlar Voleybol Final Grubu’nda bulunan Hendekspor çeyrek final maçında Fenerbahçe ile karşılaştı. Güçlü rakibi önünde mükemmel bir oyun ortaya kolan mavi-siyahlı bayanlar, Fenerbahçe’yi set vermeden 3-0 ile geçerek adını son dört takım arasına yazdırdı. Hendekspor’da maçın bitiminde sporcular büyük bir sevinç yaşadı. Sultanlar, yarı final maçında cuma günü (yarın) 16.00’da Galatasaray ile adını finale yazdırabilmek için mücadele edecek.  

Sporcularım tarih yazıyor

Fenerbahçe önünde sporcularının tarihi başarılarına bir yenisini daha eklediğini belirten Hendekspor Antrenörü İdris Demir, sporcularınla gurur duyduğunu söyledi. Demir, “Sporcularım her türlü takdiri hak ediyor. Fenerbahçe gibi bir takımı set vermeden mağlup ettik. Artık önümüzdeki şampiyonluk için iki maçımız kaldı. Buraya kadar gelmemiz bile büyük başarı. Ancak başladığımız işi sonuna kadar götürüp kupayı kazanmak istiyoruz” şeklinde konuştu.