Hendek Vadi Emlak
Sakarya Süper Amatör Lig Play-off grubunda ilk maçlarını kazanan iki takım Sapanca Gençlikspor ve Yeni Hendekspor  Erenler Stadında karşı karşıya geldi. Erenler Atatürk Stadının tribünleri tamamen dolarken duvarlar saha kenarları bile seyirciyi almadı.


Grubun kaderini etkileyecek maça hızlı başlayan Sapanca Gençlikspor ilk 15 dakikada arka arkaya bulduğu goller ile 2-0 öne geçmeyi başardı.İlk yarının 34.dakikasında Onur'un golü ile skoru 2-1 getiren Yeni Hendek maça ortak olduğunu gösterdi. İlk yarı bu skorla sona erdi


İkinci yarıda saha içinde müthiş bir mücadele tribünlerde ise gerginlik hakimdi.İkinci yarıda daha istekli görünen Yeni Hendekspor 64.dakikada Hasan ile eşitliği yakaladı 2-2.Golün ardından kalan dakikalarda her iki takımın çabaları sonuç vermeyince maç 2-2 berabere sonuçlandı. Karşılaşma sonrası Hendekspor takımı güvenlik gerekçesi ile uzun süre saha içerisinde bekletildi.Sapancaspor seyircisi maç sonrası Hendekspor takımı ve Antrenörüne küfür ederek tezahürat yaptı.


Sapanca Gençlikspor:2

Yeni Hendekspor : 2 

Saha: Erenler Suni Çim

Hakemler: Atilla Karaoğlan, Ertuğrul Kardeş, Beytullah Özçolakoğlu

Sapanca Gençlikspor: Bilge,  Yavuz, Yaşar, Talha, Abdülkadir, Uğur (dk.40 Savaş), Hakan, Yusuf,  Yalçın (dk.81 Olgun), Oktay (dk.65 Osman),  Çağlar

Antrenör: Yasin Çelik

Yeni Hendekspor: Mustafa, Davut, Vural, Bekir, Metehan, Zafer, Levent, Hasan, Onur, Cevat (dk.73 Serkan), Muammer (dk.90 Hüseyin)

Antrenör: Sami Bağdatlı

Goller: Dk.5 Talha, dk.12 Bekir KK (Sapanca Gençlikspor),  dk.34 Onur, dk.64 Hasan (Yeni Hendekspor)