Takımın başına teknik direktör Hüseyin Aydoğan'ı getiren Mavi-Siyahlı kulübün yönetimi, aynı gün transfere yöneldi. Geçen sezon kadrosunda bulunan kaleci Bülent Sağlam, orta saha oyuncusu Mustafa Kara ve sağ bek oynayan Emircan Can ile yeniden anlaşan Hendekspor, 5 yeni oyuncuyu da kadrosuna kattı.

TANIDIK OYUNCULARDA VAR

Hedefini yeniden 3. Lige yükselmek olarak belirleyen Hendekspor'un yeni transferleri arasında tanıdık isimlerde yer aldı. Son olarak, Kartal Bulvarspor'da forma giyen forvet oyuncusu Ömer Taşkın ile geçen sezon 3.lige yükselen Sapanca Gençlikspor'un başarılı stoperi Oğuzhan Kol ve Serdivanspor'dan yetenekli orta sahası Furat Koç bu sezon Hendekspor için ter dökecek.

SAVUNMAYA İKİ TECRÜBELİ İSİM

Hendekspor, savunmaya tecrübeli iki ismi de kattı. Geçen sezon Beylerbeyispor'da oynayan Erhan Göç ile el sıkışan Mavi-Siyahlı kulübün, sol bek için tercih ettiği oyuncu ise Tavşanlı Linyitspor'dan Polat Ertek oldu.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Kulüp as başkanı Mustafa Yılmaz ile futbol şube sorumluları Ferdi Kahveci ve Vural Tutkun, oyuncularla dün bir araya gelerek, el sıkıştı. Transfer çalışmalarının, şampiyonluk hedefi doğrultusunda devam ettiği, yeni transferlerin olacağı ve görüşmelerin devam ettiği bildirildi.