Hendek Vadi Emlak

Aşırı izdiham nedeniyle salondaki yerlerini alamayan partililer Kurultayı salon dışarısında kurulan dev ekranlardan izleyerek takip edebildi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve beraberindekiler Kurultay öncesi merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ederek dua etti.

Arena salonunda gerçekleşen kurultaya geçen Hendek teşkilatı , yurt dışından gelen Hendek’li vatandaşlarla da buluşarak hasret giderdiler.

Babaoğlu , yurt içi ve yurt dışından gelerek Kurultaya katılan Hendek’li vatandaşlarla hasret gidererek bir süre sohbet ederken Bir süre önce şehit edilen Yusufiyeli Cengiz Akyıldız’ın eşi ile de sohbet ederek acılarının geçmediğini ifade ederek tekrar taziyelerini iletti.

MHP 11. Olağan Genel Kurulu başlangıcında kurulan Divan Başkanlığı ve üyelerin oluşumunda Hendek’li olan MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül’ün de yer alması Hendek teşkilatı ve partililerin gururu oldu.

Sakarya ve Hendek Teşkilatı tam kadro yoğun katılımla Kurultayda ki yerlerini alırken Babaoğlu ve beraberindekiler salondaki coşkuyu doyasıya yaşadılar.