Hendek Vadi Emlak
Kitap kampanyası, tekne gezisi, iftar programı, Çanakkale Gezisi gibi sosyal ve kültürel projeler ile tüm Hendek’lileri bir araya getirmeye çalışan Hendekliler ( Bakale guzum nerlerdesiniz ) facebook grubu, bu kez de Hendek'teki bir okulun öğrencilerinin ihtiyacı olan kışlık botların alınması için kampanya başlattı.

22 Kasım'da başlayan ve 1 ay süre ile devam edecek olan kampanya ile ilgili grup yöneticilerinden Ayşegül Durukan Ersoy şunları söyledi “Bildiğiniz üzere grup olarak belli aralıklarla tüm dünyadaki Hendek’lileri bir araya getirmek ve ihtiyaç sahibi Hendek’lilere yardım etmek amacı ile projeler düzenlemekteyiz. Henüz bitirdiğimiz bir projenin ardından bize ulaşan bir bilgiyi araştırarak, ihtiyaç sahibi olduğunu öğrendiğimiz öğrencilerimizin kışlık bot ihtiyacını karşılamak için 4 günlük gibi çok kısa bir süreçte alt yapı oluşturarak projeyi başlattık. Projenin süresini 1 ay olarak belirledik fakat çok daha kısa bir sürede bu projeyi başarı ile sonlandıracağımıza inancımız tam. Zira Hendek dışında yaşayan Hendek’liler bu projeye çok yakın ilgi göstererek, uzaktan da olsa ilçeleri için bir şey yapmış olmanın haklı gururunu yaşayacaklar. Tüm projelerimizde olduğu gibi bize destek olan Haber Hendek’e de teşekkür ederiz“ diyerek düşüncelerini paylaştı.

Proje kapsamında hiçbir katılım limiti belirlemediklerini ve isteyen kişinin istediği miktar ile bu projeye dahil olabileceklerini, isteyen hayırsever hemşerilerimizin sadece ad ve soyadlarının katkı miktarı belirtilmeden grup sayfasında yayınlanacağını belirten Ersoy, hiçbir ticari maksatlı kurum, kuruluş ve siyasi desteği kabul etmeyeceklerini, sadece bireysel katılımların kabul edileceğini proje hakkında tüm detaylı bilgiyi www.facebook.com/groups/Hendeklibakale/ linkinden ulaşılabileceğini belirterek sözlerini noktaladı.

Kampanyanın bitiş tarihi : 22/12/2012