Yönetmenliğini Hendek’li Onur Yiğit’in yaptığı T.İ.M sinema filmin yapımcılığını Serdar Atacan yapıyor. TİM Filminin başrollerinde Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Can Sağır, Hatice Kalit, Adem Muriç yer alıyor. Hendek'li Yönetmen Onur Yiğit'in filmi T.İ.M 29 Haziran Cuma günü Rasimpaşa Sinema salonunda gösterime giriyor.

35 Yaşında Başarıdan Başarıya

Yapımcılığını genç ve başarılı iş adamı Serdar Atacan’ın(Turan Film) yaptığı T.İ.M filminde, yönetmenlik koltuğunda başarılı kısa metraj filmleri ile adından söz ettiren Onur Yiğit, görüntü yönetmenliğinde Türk Sinemasının usta isimlerinden Ercan Durmuş yer almaktadır. Filmin senaryosu Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Can Sağır ve İsmet Müstecep tarafından, 1 yılı aşkın bir sürede, özveriyle hazırlandı.

Başrollerini Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Can Sağır, Hatice Kalit, Adem Muriç’in paylaştığı genç yeteneklerin yanında dizi ve filmlerden tanıdığımız Selahattin Bel, Vural Yayan, Kahraman Tayfur, Miraç Sevsay ve Melike Balçık gibi oyuncular da bulunmaktadır. Filmin post prodüksiyon aşamasında alanında bir çok başarıya sahip ödüllü isimlerden; Müzik/Yıldıray Gürgen, Ses tasarım/Orçun Kozluca, Renk tasarım ise Cenk Erol tarafından yapılmıştır.

T.İ.M filmi 29 Haziran 2018 Cuma günü Rasimpaşa sinema salonunda seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Film ile ilgili bütün detayları ve haberleri www.timfilmi.com ve  @timfilmi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. 

T.İ.M

Gösterim Tarihi: 29 Haziran 2018

Dağıtım: CGV Mars Dağıtım

Yapım: Turan Film

Yapımcı: Serdar Atacan

Yönetmen: Onur Yiğit

Senaryo: Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Cansağır, İsmet Müstecep                                              

Görüntü Y: Ercan Durmuş

Kurgu: Bahadır Aydın

Müzik: Yıldıray Gürgen

Color: Cenk Erol

Miksaj: Orçun Kozluca

3D: UNC Film

VFX: Erkan Kutluözen

Oyuncular: Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Cansağır, Hatice Kalit, Adem Muriç

Selahattin Bel, Vural Yayan, Kahraman Tayfur, Miraç Sevsay, Fercan Bay, Melike Balçık, Esra Erden Atacan

Filmin Konusu

Özel kuvvetlerde Yüzbaşı olarak görev yapan Serdar Yıldırım, hain bir pusu sonucu 16 silah arkadaşını kaybeder.

Telsizleri kapatarak yaptığı operasyonun ardından görevden alınır. Gizli bir görev için, seçkin asker ve polislerden oluşan özel bir T.İ.M ‘in başına geçmesi istenir. Görevi kabul eden Serdar Yıldırım, T.İ.M ile birlikte şehit olan silah arkadaşları, aileleri ve ülkeleri için çetin bir mücadeleye girerler.

Yiğit ailesinin başarılı bireylerinden olan genç Yönetmen Onur Yiğit 25 Ekim 1984, İzmit’te doğdu. Yiğit Ankara Üniversitesi D.T.C.F Arkeoloji bölümünü sinema okumak için bırakır ve Akademi Ege sinema - tv bölümünden birincilik ile mezun olur. İstanbul’da yaşamaktadır. Fotoğraf sanatıyla yoğun olarak ilgilenir.

" T.İ.M " (Fragman) 29 Haziran 'da Sinemalarda ! from onur yiğit on Vimeo.

">

" T.İ.M " (Fragman) 29 Haziran 'da Sinemalarda ! from onur yiğit on Vimeo.