Hendek Akova Barışspor Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz'ın yeğeni olan Demirhan Yılmaz, Antalyaspor Hazırlık kampına çağırıldı.

2019 yılında Antalyaspor’a transfer olan Demirhan Yılmaz’ı, Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin A takım Antrenmanlarına çağrıldı ve hazırlık karşılaşmalarında da yer verdi.

Antrenmanlarda ve Hazırlık karşılaşmalarında gösterdiği performans beğeni topladı ve Demirhan Yılmaz Antalyaspor hazırlık kampına çağırıldı.

Ön Libero ve Merkez orta saha bölgelerinde görev yapan Hendekli genç yetenek Demirhan Yılmaz Antalyaspor kadrosuna girmek için tüm gayreti ile sarf edeceğini dile getirdi.

2011 yılında Ankara Çayyoluspor Kulübü futbol okulunda başlayan Hendekli Demirhan Yılmaz’ın yeteneği ve performansı dikkat çekti. Genç yeteneği ve performansı gören genç Milli takımlar Ankara bölge sorumlusu Fikret Çeliktaş tarafından u14 karmasına davet edildi.

Riva milli takım tesislerinde bölgeler arası yapılan müsabakalardaki maçlarda bir çok kulüp tarafından izlenilip davet edilmesine rağmen alt yapıya verdiği önem dolayısıyla 2019 yılında Antalyaspor’a transfer oldu.

2019-2020 sezonu u15 elit ligi (pandemiden dolayı) son dört hafta oynanmadı. Bu sezonda 1 gol 12 asist yaptı. 2020-2021 elit u16 ligi pandemiden dolayı oynanmadı.

2021-2022 elit u17 ligini 8 asist ile tamamlayan Demirhan Yılmaz’ı izleyen Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin tarafından A takım Antrenmanlarına çağırıldı ve hazırlık maçlarında süre aldı. Gösterdiği iyi performans ile Demirhan Yılmaz 2022-2023 Antalyaspor A takım hazırlık kampına davet edildi.