Hendek Vadi Emlak

Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk, Ülkücü gençler ve Hendek’li bir grup genç Osman Yılmaz caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Alparslan Türkeş Caddesi, Muammer Sencer Caddesi, Konuralp sokak ve Hastane caddesi üzerinde bulunan işyerlerine Türk Bayrağı yapıştırdılar.

Esnaflar iş yerlerine Türk Bayrağı asan gençlere bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiler.

İlçe Merkezinde bulunan tüm işyerlerinin camları Türk Bayrakları ile donatılırken gençler şehit olan Asker ve Polislere Allahtan rahmet dileyerek yakınlarına başsağlığı dilediler.

Türk Bayrakları ile donatılmasının ardından Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk yaptığı açıklamasında “7 Haziran genel seçimlerinin ardından her geçen gün artarak devam eden ve son olarak Hakkari Dağlıca bölgesinde pkk’lı teröristlerce askerimize kahpece yapılan saldırıda bir çok vatan evladı şehit düşmüştür. Ülkemiz git gide batağa sürüklenmektedir. Devletimiz bir an önce bütün bölgelerde bu vatan hainlerine cezalarını vermelidir. Ülkü Ocakları olarak terörün ve terörün arkasında duran her türlü anlayışın karşısında, terörle mücadele noktasında atılacak her türlü adımında yanındadır. Türk gençliğinin ve Türk milletinin terör karşısında bilinçlenmesi için her türlü faaliyeti yürütmektedir. Türk milliyetçileri canları tende olduğu müddetçe hainlerin maskelerini düşürmeye, şerefsizlerin heveslerini kursaklarında bırakmaya devam edecektir. Vatanımızın ve milletimizin huzur ve güvenliği için can veren yiğitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve yüce Türk milletine sabırlar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.