Hendek Vadi Emlak
Bayanlar Voleybol 3.Ligi’ne iyi başlayan Hendekspor’da keyifler yerinde. Hiçbir destek olmamasına karşın Hendek’in yüzünü güldürmeyi sürdüren Sultanlar ilçenin esnafların, iş adamların ve idarecilerinden maddi ve manevi destek bekliyor.

Birde destek olsa!

Hendekspor, Bayanlar Voleybol 3.Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptı. Son yıllarda aldığı başarılarla Hendek’in yüzünü güldürmeyi başaran mavi-siyahlı bayanlar, Bursa engelini aşarak yüzleri güldürdü. Taraftarların dışında ilçeden hiçbir destek alamayan Hendekspor buna karşı geçen yıl ve bu yıl 2.Ligin kapısından döndü. Bu sezona galibiyetle başlayan sultanlar, ilçenin esnaf,iş adamları ve idarecilerden maddi ve manevi destek aldıkları takdirde neler yapabileceklerini de ortaya koymuş oldu. Diğer yandan Profesyonel ligde tek temsilcimiz olan Y.Hendekspor bayan voleybol takımın ilkhafta karşılaşmasında görülen ilgisizlik ise yadırgandı.Başarılarla adını Ülke genelinde duyuran Sultanların ilk maçında görevlendirme yazısının bile yapılamaması ,üstüne üstlük Müsabakada görev yapacak sağlık memuru görevlendirme ile ilgili bilgilendirmeden,Belediye anonsundan duyması üzerine müsabakaya gelmesi akıllara bu kızlar bunlarımı hak ediyor dedittiriyor.Bir yandan ülke çapında elde edilen başarı diğer yanda ilgisizlik.

Kızlara güveniyorum

Bahçelievler Voleybol ile ikinci hafta maçında 11 Kasım Pazar günü deplasmanda karşılaşacak Hendekspor, idmanlarını aksatmadan sürdürüyor. İdris Demir’in talebeleri antrenmanlarda son derece moralli gözüküyor. Çalışmaların iyi gittiğini belirten Antrenör İdris Demir, “Lige iyi başladık. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Sporcularımız Bursa gibi bir takımı mağlup ederek güçlerini gösterdi. Ligde haftalar ilerledikçe daha iyi sonuçlara imza atacağımıza inanıyorum” ifadesini kullandı.