Hendek Vadi Emlak
Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde Hendekspor, rakip tanımıyor. Sultanlar evinde konuk ettiği Silivrispor’u set vermeden 3-0 yenerek 5’nci maçından da set vermeden galibiyetle ayrıldı.

 Hendekspor, Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde 5’nci hafta karşılaşmasında Hendek Spor Salonu’nda Silivrispor’u konuk etti. Taraftarlarının desteğini arkasına alan sultanlar ilt sette bir hayli zorlansa da 27-25 ile öne geçti. Bu setin ardından oyunda üstünlüğü iyice eline alan Hendekspor ikinci seti 25-18, üçüncü seti de 25-19’la kazanarak salondan 3-0 galip ayrılmayı başardı. Sultanlar bu sonuçla gruptaki beşinci maçını da set vermeden kazanmayı başardı.

Silivrispor önünde ilk sette zorlanmalarına karşın kızlarının çok iyi bir maç çıkardığını belirten Antrenör İdris Demir, hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi. Antrenör Demir, “Ligde çok iyi gidiyoruz. Kızlarım daha rakiplerine set vermedi. İki yıldır kapısından döndüğümüz 2.Lig’e bu yıl yükselmek istiyoruz. Bunu da başaracak sporcu topluluğuna sahibim. Oyuncularımı aldıkları galibiyetten dolayı kutluyorum” dedi.  

Hendekspor: 3

Silivrispor: 0

Salon: Hendek

Hakemler: Onur Acar** Recep Ece**

Hendekspor: Kübra** Gizem** Elmas** Edanur** Ecren** Betül** Gülşah** Betül** Çağla** Esma** Pelin** Ebru**

Antrenör: İdris Demir

Silivrispor: İlknur** Pelinsu** Melek** Cemre** Elif** Fatma** Sevcihan** Seyhan** İrem** Özlem** Ayşe** Elif**

Antrenör: Selçuk Helvacıoğlu

1.Set: 27-25 2.Set: 25-18 3.Set: 25-19