Hendek İnşaat Tadilat
Hendekspor, Esspor önünde set vermeden salondan galip ayrılarak 3’nücu maçını da kazandı

Bayanlar Voleybol 3.Ligi’ne çok iyi başlayan Hendekspor üçüncü maçında İstanbul Esspor’u ağırladı. Rahat bir oyun ortaya koyan sultanlar, salondan 3-0 galip ayrılarak namağlup yoluna devam etti.

 Hendekspor, Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde üçüncü hafta karşılaşmasında Hendek Spor Salonu’nda İstanbul temsilcisi Esspor’u ağırladı. Taraftarının desteğini arkasına alarak çıktığı müsabakada baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan sultanlar, rakibini 25-23, 25-17 ve 25-21’lik setlerle 3-0 mağlup ederek üçüncü karşılaşmasından da galibiyetle ayrılmayı başardı. Sporcularını aldıkları iyi sonuçtan dolayı kutlayan Antrenör İdris Demir, “Kazanmak istediğimiz bir maçtı bunu da başardık. Sporcularımı gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.               

Doğan ne yapmaya çalışıyor?

Hendek İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır’ın yerine vekaleten müdürlük görevini yürüten İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, iki maçtır, Hendekspor Bayan Voleybol takımının karşılaşmalarına görevlendirme yapmıyor. Salon görevlilerinin belediye anonslarından duyarak maça gelmelerinin ardından Müdür Doğan’ın izleyeceği yol merak ediliyor.

 

Hendekspor: 3

Esspor: 0

Salon: Hendek

Hakemler: Ramazan Yıldız** Yılmaz Sevinç**

Hendekspor: Kübra** Gizem** Elmas** Edanur** B:etül** Gülşah** Esma** Pelin** Ebru**

Antrenör: İdris Demir

Esspor: Elif** Rengin** Ecem** Havva** Nice** Ceyda** Gözde** Hazal** Yeşil** Deniz** Yaprak** Merve**

Antrenör: Zehra Yaman

1.Set: 25-23,  2.Set: 25-17, 3.Set:  25-21