MUSTAFA-ÇİÇEK

Hendekli Hemşerimiz TRT Haber sunucusu Canan Yener Reçber, Altın Kelebek En İyi Kadın Haber sunucusu dalında aday gösterildi. Yapılan elemelerde ilk on finaline kaldı
Hemşerimiz olarak bir oyda siz vererek bu gurura ortak olabilirsiniz.
Canan Yener Reçber kimdir?
Aslen Hendek Akova Mahallesi doğumlu olan Canan Yener Reçber, İlkokul, Ortaokul ve Lise Eğitimini Hendek’te tamamlamış, ardından Anadolu Üniversiteyi İşletme üzerine okumuştur.
Reçber, ilk olarak Kanal 54 Televizyon kanalından spikerlik teklifi almış ve çalışma hayatına Kanal 54 Televizyonu ile adım atmıştır.
Kanal 54’ün kapanmasının ardından Kanal 48’den teklif alarak bir kaç arkadaşı ile birlikte Marmaris’te çalışmalarını sürdüren Reçber, daha sonra tekrar Sakarya’ya dönüş yapmış ve kısa bir süre yerel Kanal Kent TV’de çalışmıştır.
Bir yakını aracılığı ile ilk olarak TRT’de hava durumu sunucusu olarak görev alan Reçber, bugüne kadar birçok program, haber editörlüğü ve haber spikerliği yapmıştır.
Reçber Halen TRT 1 Haber spikeri olarak görev yapmaktadır.
Reçber için oy kullanabilmek için;
Pantene Altın Kelebek Ödülleri Web sayfasına  “En İyi Kadın Haber Sunucusu” bölümünden final için oyunuzu kullanarak destek olabilirsiniz.
https://www.pantenealtinkelebekodulleri.com/OyVerFinal