Hendek Vadi Emlak
Hendek’ten 50 öğrenci Gençlik Spor Bakanlığının hazırladığı ve  81 ilde gerçekleştirilen “SEYYAH BİZİM İLLER” projesi kapsamında Taraklı ilçesini gezdi.

Sakarya Gençlik  Hizmetleri İl Müdürlüğünün Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen geziye Hendek Kız Meslek Lisesi , İmam -Hatip Lisesi ve Atikehanım Orta okulundan 50 öğrenci katıldı.

Gençlik Hizmetleri Sakarya il müdürlüğünden Fatih Mehmet Parlar ,Gençlik lideri olarak ve İlçe Lig Heyeti Başkanı Fahri Küt nezaretinde öğrenciler Taraklı ilçesinde Kültür evi ,Kadirler Konağı ,Eski Hamam ve çeşitli tarihi eserleri gezerek bilgiler aldılar.

    Öğrenciler bu gezide geçmiş tarihini ve Taraklı Kültürünü yakından görme imkanını bularak hafta sonu tatilini verimli bir şekilde geçirdiler.

İlçe Lig Heyeti Başkanı Fahri Küt projeyi yapan Bakanlığımıza ve bu öğrencilerimize gezi imkanını sağlayan Gençlik hizmetleri İl Spor müdürlüğüne teşekkür ederim.Öğrencilirimiz bu geziyle hem tarih hakkında bilgiler aldılar.Hemde gezi ile  hafta sonunu  ders yoğunluğundan uzak stres atmaları sağlandı.