Hendek Vadi Emlak
Alanya’da yapılan Minikler Karate Türkiye şampiyonasında Hendek Belediyesi Karate takımı bugün yapılan karşılaşmalar sonucu 1 birincilik,2 ikincilik ve 1 üçüncülük elde etti.

Minikler Türkiye Şampiyonasında Hendek Belediyesi Karate takımından İrem Durmaz tüm rakiplerini bir bir geçti ve Şampiyon oldu.Ömer Ateş,Abdulhamit Yavuz ikinci olurken İrem Nur Çelik üçüncü oldu.

Dün ve bugün yapılan Minikler Karate Türkiye Şampiyonası sonucu Hendek Belediyesi Karate takımı 2 Birincilik,2 ikincilik,2 üçüncülük elde etti.

Şampiyona sonu Antrenör Nurkan Kayacık “ Miniklerimizin mücadeleleri ve gösterdikleri performans bizleri memnun etti.Her geçen gün tecrübe sahibi olan sporcularımızın başarıları da artarak devam edecektir.Dereceye giren sporcularımı kutluyorum” dedi.

 

Alanya’da yapılan Minikler Türkiye Karate Şampiyonasında  Şampiyon olan Aslıhan Aygüneş ile İrem Durmaz 16-18 Mart tarihleri arasında Sırbistan’da  yapılacak olan Minik ve Büyükler Karate Balkan Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.Ayrıca Balkan Şampiyonasına Antrenör Nurkan Kayacık’ta Milli Takım Antrenörü olarak şampiyonaya davet edildi.