Hendek İnşaat Tadilat
Denizli’de düzenlenen 19.Uluslararası Pamukkale Karate turnuvasında Hendek Belediyesi Karate Takımı şampiyon olarak turnuvaya damgasını vurdu.

22 ilden toplam 850 sporcunun katıldığı  Denizli Hasan Güngör Kapalı spor salonunda düzenlenen 19.Uluslararası Pamukkale Karate turnuvasında Hendek Belediyesi Karate takımı 37 sporcu ile mücadele etti.

Hendek Belediyesi Karate takımı katıldığı Uluslar arası Pamukkale Karate turnuvasında 15 birincilik, 8 ikincilik, 7 üçüncülük ile toplam 30 madalya alarak turnuvanın şampiyonu oldu.

Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “Başarılı geçen turnuvada sporcularımı performansından dolayı kutluyorum.Her geçen gün ilçemiz karatesi daha ileriye gidiyor.Daha çok başarılara imza atmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.Bizlerden hiçbir zaman dsteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan ailelerimize teşekkür ediyorum”dedi.

Pamukkale Karate turnuvasında şampiyon olan Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenör Nurkan Kayacık nezaretinde Pamukkale Traventelerini gezerek gönüllerince şampiyonluğun tadını çıkardılar.