Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi Karate takımı 7-9 Haziran tarihleri arasında Karadağ’da yapılacak olan 11.Avrupa Bölgeler Karate şampiyonasına katılmak üzere Sırbistan’a gitti.

Karadağ’ın Herceg Novi kentinde yapılacak olan 11.Avrupa Bölgeler Karate şampiyonasına Hendek Belediyesi Karate takımı 8 sporcu ile katılacak.

Hazırlıklarını tamamlayan Hendek Belediyesi karate takımından Nurcan Çiçek,Beyza Ünlüsoy, Tuğçenur Büyüktazim, Emine Göçlü,Kübranur Büyüktazim, Dilara Birinci,Aslıhan Aygüneş, Aydan Başkurt ,Antrenörleri Nurkan Kayacık nezaretinde Karadağ’a gitti.

Antrenör Nurkan Kayacık “Karadağ’da yapılacak olan şampiyonada ilçemizi ve ilimizi  en güzel şekilde temsil ederek madalya ve madalyalarla döneceğimize inanıyorum. Hendek olarak bugüne kadar bir çok başarıya imza attık ve atmaya devam edeceğiz.Sporcularımın Karadağ’da başarılı bir şekilde performans sergileyerek madalya alacaklarına inancım tamdır.Bizlerin her zaman yanında olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Ali İnci’ye ,Kaymakamımız Mustafa Ayhan’a ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Avrupa Bölgeler karate şampiyonasından derece ile döneceklerine inancının tam olduğunu söyleyerek sporculara başarılar diledi.

Hendek Belediyesi Karate takımın hedefi 3 yıl önce Avrupa Bölgeler Karate şampiyonasında elde ettiği üçüncülük derecesini tekrarlayarak takım halinde ilk üçe girmek.