Hendek İnşaat Tadilat

Turnuvaya aylar olmasına rağmen Hendek Karate hedeflerini her zamanki gibi yüksek tutuyor. Bu yıl düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası için güzel bir sonuç almayı hedefleyen Hendek Karate sezona erken başlayarak hedefi yüksek tutmayı planlıyor.

Takımda eksik olmasına rağmen çalışmalarına başlayan Karateciler milli takımda yarışan arkadaşlarına başarı dileklerini ilettiler. İsviçre’nin Zürih kentinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonasının ardından, Hendek Karatenin diğer milli sporcularının da katılması ile çalışmalarına devam edecek.

Ayrıca takıma maddi ve manevi desteklerini sağlayan Henlife Fıtness Center spor  salonu Hendekli karatecilere katkı sağlayarak sporcuların kendi salonlarında çalışarak başarılarına katkı sağlamak istediklerini iletti.

Antrenörler Nurkan Kayacık ve Soner Açıkol öncelikle Henlife fıtness Center salonuna katkılarından dolayı teşekkürlerini iletirken ; ‘Henlife spor salonu antrenörleri Cumhur Dervişoğlu ve Engin Silinmez’e teşekkür ediyoruz. Bize, sporcularımıza ve Hendek’e katkılarından dolayı çok mutluyuz ‘ dedi.