Hendek Vadi Emlak
Hendek Belediyesi Karate Takımı hafta sonu İznik’te düzenlenen İller arası karate şampiyonasından toplam 14 madalya ile dönerek şampiyonaya damgasını vurdu.

Bursa’nın İznik ilçesinde düzenlenen iller arası karate şampiyonasında Hendek Belediyesi Karate takımı 17 sporcu ile katıldığı şampiyonada  6 Altın, 5 gümüş ve 3 bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

Hendek Belediyesi Karate takımından Büşra Tosun,Nurcan Çiçek,Dilara Birinci, Aslıhan Aygüneş, Ümit Atış, Kerem Ali Zeren Altın madalya alırken, Doğan Ateş, Emine Göçlü, Ayşenur Şahin, Tuğçenur Büyüktazim , Bilal Sarıoğlu gümüş madalya, Volkan Karagöz, Kübranur Büyüktazim ve Beyza Ünlüsoy bronz madalya alarak şampiyonanın 1.si oldular.

Antrenör Nurkan Kayacık sporcularını tek tek kutlayarak başarılarının devam edeceğine inandığını söyledi.

Kayacık “Sporcularım her geçen gün kendilerini daha çok geliştirerek tecrübe sahibi oluyorlar.Başarılarımız Avrupa ve dünya’da derecelerimize devam ederek bunu kanıtlayacağımıza inanıyorum.Sporcularımı başarılarından dolayı kutluyorum “dedi.

Hendek Belediyesi Karate takımı 15-16 Aralık tarihlerinde İstanbul Büyük Çekmece Gazanfer Bilge spor salonunda yapılacak olan Kulüpler arası Takım şampiyonasına yaklaşık 15 sporcu ile katılacak.