Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi Karate takımı  Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasına katılmak üzere İzmir’e gitti.

İzmir Halkapınar Kapalı spor salonunda yapılacak olan Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasına Hendek Belediyesi Karate takımından 26 sporcu katılacak.

Şampiyona öncesi Hendek Belediyesi Karate takımı sporcuları yeni eşofmanlarına kavuştu.

28 Şubat 3 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında Hendek Belediyesi Karate takımı iyi bir hazırlık döneminin ardından müsabaka saatini bekliyor.

İzmir’e giden Karate takımına sponsor olan İlçe Kaymakamlığı,Belediye Başkanlığı ve Halk Eğitim Müdürlüğü Karatecilerin Madalyalar ile döneceğine inanıyor.

Belediye Başkanı Ali İnci sporculara başarılar dileyerek Hendeği  her zaman en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.Sporcularımızın madalyalar ile döneceklerine ,Balkan şampiyonasına da Hendeğimizden birçok sporcu ile katılacaklarına inancımız ilçe olarak tamdır.Sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “İyi bir hazırlık döneminin ardından sporcularım Türkiye şampiyonasında başarılı müsabakalar sergileyerek derece yapacaklarına inancım sonsuz.Sporcularımın burada hem Şampiyonluk hem de Milli Takım seçmelerine katılacaklarına inanıyorum.Hendek olarak bir çok başarımız ile birlikte daha çok başarılara imza atacağız.Bizleri destekleyerek her zaman yanımızda olan Kaymakamımız Mustafa Ayhan’a ,Belediye Başkanımız Ali İnci’ye ve Halk Eğitim Müdürlüğümüze çok teşekkür ederim.

 Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında şampiyon olan sporcular 26 Mart tarihinde Sırbistan’da yapılacak olan Balkan Şampiyonasına katılacak Milli Takımı temsil edecekler.