Hendek Vadi Emlak

Genç sporcularla antrenman yapan dünya rekorunu da elinde bulunduran Dünya şampiyonu Haldun Alagaş, sporculara yeni teknikleri gösterdi.

Başarılı profili ile Mütevazi ve Alçak gönüllü tavırlarıyla da dikkatleri üzerine çeken Dünya rekorunu elinde bulunduran şampiyon Karateci Haldun Alagaş verdiği seminerde genç sporcular ile yakından ilgilenerek farklı farklı teknikler gösterdi.

İki bölümden oluşan seminerde Antrenman sonunda genç sporculara Reaksiyon çalışması yaptırdı.  

Gençlere rakiplerinizi iyi tanıyın ve iyi izleyin. İnşallah bu çalışmalarınızın karşılığını en kısa zamanda alırsınız  diyen Dünya Şampiyonu Haldun Alagaş Hendek’te olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek kendisini davet eden Antrenör Nurkan Kayacık’a teşekkür etti.

 Genç sporcuların geleceğe hazırlanmasına katkı veren Haldun Alagaş`ın semineri ve teknik uygulamaları ilgiyle izlendi.

Seminer sonunda Dünya şampiyonu Haldun Alagaş’ın aralarında olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Hendek Belediyesi Karate takımı antrenörü Nurkan Kayacık “ Bizleri kırmayıp antrenmanımıza katıldığı için teşekkür ederiz. Şampiyona öncesi sporcularımıza güzel moral oldu. Bilgi ve tecrübelerini sporcularımıza aktardığı için kendisine çok teşekkür ederiz”  dedi.