Hendek Vadi Emlak

 Hendek  Akova mahallesi’nde faaliyet gösteren Uğur Çayrak’ın sahip olduğu Uğur Bilgi Sistemleri (UBS) Türkiye de bir ilk olarak yerli yolcu köprüsü Doğu ve Güneydoğu bölgesinin ilk ve tek körüklü havalimanı olan Diyarbakır’da yerli köprü kullanıma açıldı. Uçakların  başarı ile yanaştığı köprüler sınavı geçerken, herhangi bir sorun yaşanmadığı öğrenildi.

Uzun yıllardır pist aydınlatma işleri yapan UBS firması ilk yerli körüklerini Diyarbakır Havalimanı’na yerleştirmiş, sayının da artacağı kaydedilmişti.

Türkiye de bir ilk başaran Uğur Çayrak

Türkiye de bir ilk başaran Uğur Çaylak yerli yolcu köprüsü ile alakalı olarak;
“Artık dünya’nın Her Şehrine Türkiye’den Uzanan Bir Köprümüz Var. Terminal sistemleri ile başlayan, 20 yıla yaklaşan havalimanı tecrübemiz Yerli Yolcu Köprüsü üretimi ile taçlandı. Ürettiğimiz her ürün gibi Yolcu Köprüsü de yüksek kalite anlayışıyla, alanında uzman mühendisler tarafından tasarlanıyor ve özenle imal ediliyor. Ürünlerimizi önce bilgisayar ortamında analiz ediyor, sonra test laboratuvarlarımızda en ağır şartlara göre test ediyor ve kullanım süreleri boyunca sahadan geri bildirim alıyoruz.

Tüm ürünlerimizin her koşulda etkin hizmet vereceğine emin olduktan sonra müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Apron yerleşimi ve uçak park noktaları tasarımından, hizmete girmesine kadar müşterilerimize en karlı çözümü sunabilmeyi amaçlıyor, her aşamasında yükleniciyi ve işletmeciyi düşünerek, hem bakım hem de yedek parça tedariki noktasında müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. diye açıklama yaptı.

Babaoğlu Başarısını Kutladı
MHP Hendek ilçe Başkanı Turgut Babaoğlu; “Bir Hendekli olarak Sevgili arkadaşım UGUR Çayrak ve şirket çalışanlarından gurur duydum başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.Allah işinizi rast getirsin.” dedi.