Hendek Vadi Emlak

Haberhendek sitemiz köşe yazarı Kartal Türk ve yine Kemer Çamyuva mahallesinde su sporları ile ilgili işletmecilik yapan Uğur Bayhan ile birlikte Tatanga 2 Kafeyi  hizmete açan Şenol Zımba’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.

Hendek’li olan ve 15 yıldır Kemer ilçesi Göynük semtinde esnaflık yapan Şenol Zımba Tatanga Fast Food ve Tatanga Kafe ile ilçemizi en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyor.

Tatanga Kafe 2’yi hizmete açan Zımba “15 yıldır esnaflık hayatımızda Hendeğin adını burada duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tatil beldesi olan burada hizmet etmek ve yeni hizmete sunduğumuz Kafe ile daha da güzel bir ortamın oluşmasını sağlamanaın mutluluğunu yaşıyorum ”dedi.

Bir haftalık tatilimiz süresince Haberhendek olarak köşe yazarımız Kartal Türk ve Çamyuva mahallesinde su sporları ile ilgili işletmecilik yapan Uğur Bayhan ile birlikte ziyaret ettiğimiz Hendek’li olan Tatanga Kafe işletme sahibi Şenol Zımba’ya bizlere gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.