Hendek Vadi Emlak
Hendek ilçemizin adını başarılı bir şekilde temsil eden ve sezonu başarılı bir şekilde tamamlayan Y.Hendekspor futbol takımında futbolcular paralarını sezon bitmesine rağmen alamazken, büyük bir başarıya imza atarak 2.lige yükselen Bayan Voleybol takımı ise 2.Lige katılım bedelinin ödeyip ödemediği ise tam bir muamma oldu. Sezonun sona ermesi ile birlikte Lig boyunca Hendek’li çocuklarla onur duyduklarını , Hendek’li sporculara sahip çıktıklarını  söyleyenler, sporcuların kalan paralarını hala vermediler.

Özellikle Bayan Voleybol takımı Antrenör İdris Demir nezaretinde her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir başarıya imza atarak bir çok branşta Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı. Ancak Voleybolcular finallere maddi imkansızlıklar ve kısıtlı bütçenin olması ile genellikle günü birlik gitmek zorunda kaldılar.

2.Lige yükselen Bayan Voleybol takımının lige  katılım bedelinin ödenip ödenmediğini sorduğumuz Antrenör İdris Demir yorum yapmaktan kaçındı.

Şimdi soruyorum her defasında Hendek’li olmaktan gurur duyan ve sporculara sahip çıkan sayın yöneticiler şimdi neden sporcuların paralarını ödemiyorsunuz.Bizi attığımız bir başlıktan dolayı eleştirerek,Hendek'li çocuklara sahip çıkılması gerektiğini anlatanlar,bizi sadece atılan bir başlıktan dolayı haksızca eleştirenler,biz sezon boyunca bütün maçları ,yağmur çamur demeden takip ederken,siz neredeydiniz.Bizi o gün eleştirdiniz.Şimdi,sahip çıkılması gerektiğini söylediğiniz futbolcuların alın terinleri emeklerinin karşılığı olan ücretlerini neden vermiyorsunuz ?

Lig bitti, Hendek aşkı, Hendek’li çocuklara sahip çıkma aşkı bittimi ?

Sezon başından bitimine kadar Halı sahadan elde edilen gelir futbolculara dağıtılırken, sezonun bitiminin ardından buradan elde edilen gelir nereye harcanıyor ?

İlçemizi başarıyla temsil eden Bayan Voleybol takımının lige katılım bedeli ödendi mi ?

Neden her yıl İlçemizin yetiştirdiği başarılı Antrenörlerden İdris Demir hep yalnız bırakılıyor ?

Başarıda boy gösterip fotoğraf karesinin içerisinde yer alanlar şimdi neredeler ?