Hendek İnşaat Tadilat
Ümit genç ve 21 yaş altı karate bayan milli takımı 2. Kampına Sakarya’ da Fen otelde girdi.9 ocakta ara verilecek olan kampa 14 ocakta tekrar başlanıp 3 şubata kadar hız kesmeden devam edilecek.Turnuva  4-9 şubat 2015 tarihleri arasında İsviçre’nin Zürih kentinde düzenlenecek.

Türkiye ümit genç ve 21 yaş altı karate bayan milli takımında 7 kata 14 kumite  olmak üzere toplamda 21 ay yıldızlı sporcu altın madalya için mücadele edecek. Sakarya’dan 3 bayan sporcunun bulunduğu üçünün de  Hendek belediyesi karate takımı adına dövüştüğü bayan karate milli takımının moralleri yerinde. Hendek belediyesi karate takımı adına 55 kg’ da yarışan Büşra Tosun 14. Milli takım armasıyla sayısız başarılarına birisini daha ekledi. Hendek belediyesi karate takımı adına 68 kg’ da dövüşen Nurcan çiçek ise milli takımda emin adımlarla ilerleyerek 5. Milli armayı giyiyor. Henüz ilk defa milli formayı giyen genç 47 Kg sporcusu Emine göçlü ise ilk milli müsabakasında altın madalya alarak milli takıma köklü bir giriş yapmayı hedefliyor.

Hendek belediyesi Karate takımı antrenörlerinden Nurkan Kayacık’ ın da teknik kurulunda bulunduğu bayan karate milli takımı 4-9 şubat 2015 tarihlerinde isviçre’nin zürih kentine yolculuk edecek. Antrenör Nurkan Kayacık bayan milli takımımızın çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini aynı zamanda sporcularına ve teknik ekibine güvendiğini isviçreden güzel bir sonuç ile dönmek istediklerini dile getirdi.