Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü’nden Bedirhan Tan, Abdulsamet Başar ve Serhat Kırık, milli takım kampına davet edildiler.

Ankara Elmadağ’da 10-19 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Yıldızlar ön hazırlık kampına davet edilen Hendek Güreş İhtisas Kulübü sporcularından Bedirhan Tan (76), Abdülsamed Başar (50) ve Serhat Kırık (47) yarın yola çıkacaklar.

Hendek Güreş İhtisas Kulübü Antrenörü Ebu Bekir Yılmaz, şampiyonlar çıkaran Hendek’ten yeni şampiyonların yetiştiğini ifade ederek,Hendek'te böyle bir tesisin olması bizim için büyük bir şans. 2200 metre kare bir tesis yaparak güreşçilerin hizmetine sunan Başkanımız Ali İnci, spora ve sporcuya sonsuz destek veriyor dedi.

Alt yapı önemli

Antrenör Zafer Başar’da, sporcularla birebir ilgilenerek onları yakından takip ettiklerini ifade ederek, Güreş küçük yaşlarda başlayıp uzun emekler verilmesiyle meyvesini veren bir spordur.

Kulübümüzden Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonları çıktı. Türk bayrağını Avrupa'da ve Amerika'da dalgalandırarak istiklal marşımızı söylettik. Bu gururu ve mutluluğu tekrar yaşamak istiyoruz.

Sporcularımıza güveniyoruz. Alt yapıya önem veriyoruz. Tüm Hendek’i tarayarak yeni güreşçilerin yetişmesi için çalışmalar yapıyoruzdiye konuştu.