Hendek’te birçok Mahalle’de mevcut Mahalle Muhtarı yerini korurken 42 Mahallede ise Mahalle Muhtarlarının değiştiği görüldü.

Hendek’te Mahalle Muhtarlıklarında Vatandaşların Erkek Adayları tercih ettiği görülürken, Hendek tarihinde de ilk kez bir Kadın Aday Muhtarlık yarışını kazandı.

İşte Hendek’in 91 Mahalle Muhtarı;

1- Akarca - Hamdi Turna

2- Akçayır -Hasan Uzun

3- Akova - Ramazan Kaya

4- Akpınar - Ogün Gülmez

5- Aksu - Hasan Kara

6- Aktefek - Ali Bayraktar

7- Aşağı Çalıca - Mustafa Töremiş

8- Bakacak - Saffet Sarı

9- Balıklıihsaniye - Ahmet Karagöz

10- Başpınar - Gürsoy Konuk

11- Bayraktepe - Kamil Karip

12- Beyköy - Nihat Kocaman

13- Beylice- Erol Akar

14- Bıckıatik - Recep Defne

15- Büyükdere - Âdem Demir

16- Çakallık - Coşkun Samur

17- Çamlıca - Hasan Tunç

18- Çayırbaşı - Nihat Topçu

19- Çiftlik - Serkan Akdeniz

20- Çobanyatak - Şevki Bak

21- Çukurhan - Taner Uzun

22- Dereboğazı - Yurttan Kuru

23- Dereköy - Yusuf Çulhaoğlu

24- Dikmen - Menderes Ayvaz

25- Esentepe - Abdullah Serbest

26- Eskibıçkı - Osman Ay

27- Göksu - İsmail Gülmez

28- Güldibi - Kazım Taşkın

29- Gündoğan - İsmail Pehlivan

30- Güney - Eset İlkay

31- Hacıkışla - Osman Çolakoğlu

32- Hacimbey - Ömer Demir

33- Hallaç - Hayrettin Duran

34- Hamitli - Mecit Denizci

35- Harmantepe - Salih Tektaş

36- Hicriye - Murat Cesur

37- Hüseyinşeyh - Şükriye Tatarhan

38- İkbaliye - Barış Yazıcı

39- İkramiye - Fevzi Örs

40- Kadifekale - Süleyman Arslanoğlu

41- Kahraman - Fevzi Çaçur

42- Kalayık - Özhan Satar

43- Karadere - Tahsin Kulaber

44- Karatoprak - Turgut İzci

45- Kargalı Hanbaba - Seymen Uzun

46- Kargalı Yeniköy - Cemil Çamurcu

47- Kazımıiye - Yaşar Devrim

48- Kemaliye - Ferhan Nemli

49- Kırktepe - Haydar Mutlu

50- Kızanlık - Haydar Çamur

51- Kocaahmetler - Osman Şahin

52- Kocatöngel - Mahmut Çar

53- Köprübaşı - Aslan Taşkın

54- Kurtuluş - Ahmet Bektaş

55- Kurtköy - Osman Şimşek

56- Lütfiyeköşk - İsmail Yılkın

57- Mahmutbey - Ahmet Gezici

58- Martinler - İbrahim Kâhya

59- Muradiye - Dursun Demirel

60- Necatipaşa - Muharrem Bedel

61- Nuriye - Şenol Gürsel

62- Ortaköy - Orhan Çalıcı

63- Paşaköy - Cemil Sarılar

64- Pınarlı - Halil Kahveci

65- Rasimpaşa - Hikmet Çakır

66- Sarıdede - Mustafa Semiz

67- Sarıyer - İbrahim Ökten

68- Servetiye - Nihat Çamural

69- Sivritepe - İsmail Keleş

70- Sofular - İsmail Buma

71- Soğuksu - Dursun Emin Kula

72- Sukenarı - İbrahim Cin

73- Süleymaniye - Abdülkadir İnal

74- Sümbüllü - Yusuf Çakıroğlu

75- Şeyhler - Hakkı Çalık

76- Turanlar - Aydın Demirci

77- Tuzak - Ali Aygün

78- Türbeköy - Nejdet Karataş

79- Uzuncaorman - Mehmet Civelek

80- Uzunçarşı - Halit Bektaş

81- Yağbasan - Mustafa Koçoğlu

82- Yarıca - Bahattin Işıkveren

83- Yayalar - Hasan Ayar

84- Yeniköy - Umut Unat

85- Yenimahalle - İsmet İskefiyeli

86- Yeniyayla - Burhan Dere

87- Yeşilköy - Murat Nalbant

88- Yeşilvadi - Süleyman Selman

89- Yukarı Hüseyinşeyh - Muammer Kaymak

90- Yukarı Çalıca - Kadir Yağlı

91- Yeşilyurt - Yaşar Civelek