Hendek Vadi Emlak

Büyükşehir belediyesinin ilçemize yapmış olduğu en önemli yatırımlardan biri olma özelliğine sahip olan Sultan Abdülhamit Han Caddesi, hem acil durumlarda hastaların daha hızlı taşınması konusunda kolaylık sağlayacak olması,  hem de ilçe trafiğini taşıyacak ana arterlerin başında gelecek olması nedeni ile  ilçemiz açısından çok önemli bir yatırım olmaktadır.

            Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ak Parti Hendek İlçe Başkan'ı Ali Kemal SOFU"  Sadece Yeni Mahalle için değil aynı zamanda ilçemiz için de önemi büyük olan caddemiz hem hastane ulaşımımızı kolaylaştırmış, hem de ilçemize otobandan natif yeni bir giriş imkanı sağlamıştır. Bu yeni bulvarımızı planlayan ve alt yapısını tamamlayan ilçe belediye başkanımıza, banket ve asfaltlama işlemini tamamlayan büyükşehir belediye başkanımıza ilçemiz ve teşkilatımız adına teşekkür ediyoruz.

             İlçemize değer katan tüm yatırımların ve hizmetlerin takipçisi olacağımızı belirtmiştik. Bu projelerin bir çoğunun hayata geçtiğini görmek bizleri memnun etmektedir. Çamlıca yolu ve Puna köprülerinin inşaatları da bitme noktasına gelmiştir. Tüm projelerde ilçe ve Büyükşehir belediyemiz uyum içerisinde çalışarak halkımıza daha güzel hizmetler yapma gayretindedirler.

            Son zamanlarda bazı yerel basın mensuplarının ve dernek yöneticilerinin maksatlarını aşarak Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyemiz ve bağlı kurumlarının çalışmadıkları algısını oluşturmaya çalıştıklarını görmekteyiz.Birilerinin, kendilerini muhalefet veya iktidar temsilcileri gibi görüp ilgili ilgisiz açıklamalar yapmaları anlam verilebilecek bir durum değildir. Tüm kurum ve kuruluşlarımız belediyelerimiz görevlerini belirli bir plan ve sistem içerisinde  yapmaktadırlar. Öncelikle yapılan hizmetlere teşekkür etmeden yapılan bu çıkışları hakkaniyetli ve iyi niyetli bulmuyoruz.

             Yapımı tamamlanan, yapımı devam eden ve yapılacak olan yeni  projeler için Büyükşehir belediye başkanımız sayın Zeki TOÇOĞLU ve ekibine teşekkür ediyoruz. " diyerek sözlerini tamamladı.