Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Yeşilyurt Kuran Kursu Hatim Cemiyeti düzenledi.

Yeşilyurt merkez camii de düzenlenen hatim cemiyetine İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ,AK Parti Hendek İlçesi Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve Yönetimi , ilçe vaizesi Ayşenur Saylam , kuran kursu hocaları, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen törende bazı kısa süreler, şiirler, kıssalar okundu. Çok büyük ilgi ve alaka gösterilen program vaizenin konuşması , AK Parti İlçe kadın kolları başkanının konuşması ile devam etti.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun “Kuran ile buluşturan iktidarın , başbakanın hakkı ödenmez. 63 yaşında , 65 yaşında teyzeler anca bu gün fırsat buldu. Çünkü köylerimize kadar Kuran Kursları geldi. Bu başarı tek öğrencilerin başarısı değil , öğrenci –hoca- aile üçünün bir arada elde ettikleri başarıdır, işte Başbakanımın dindar gençlik diye tabir ettiği gençlik bunlar olsa gerek diyen Dursun, hem gençleri hem aileleri hem de hocaları tebrik ediyorum dedi.

Törende Kuranı kerim güzel okuma bölge birincisi Şifanur Keskin’e, Kuranı kerim güzel okuma il birincisi Havva Araz’a , hadis ezberleme ilçe birincisi Zeynep İkiz’e AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve ilçe Müftülüğü çeyrek altın ve çeşitli hediyeler verdi.