Hendek Vadi Emlak
Hendek ve Akyazı Çevre Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği (ÇEKSOY) Başkan ve dernek üyeleri Kocaeli Gölcük ilçesinde düzenlenen Nakış Gıda ,Semerkand ve Semerşah ,gıda ve kitap fuarını gezdiler.

Kocaeli’nin Gölcük İlçesinde  düzenlenen 8.Merkez Nakış Gıda, Semerkand kitap ve dergi yayıncılığı,Semerşah ümre ve Hac organizasyonunun yapıldığı Fuara Çevre Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma derneği Hendek Başkanı Cemil Alkan,Yönetim kurulu üyeleri,Akyazı Dernek Başkanı Erdinç Bora,Yönetim kurulu üyeleri ve esnaflar katıldı.

Fuar’da Nakış Gıda sektörünün faaliyetlerinin sunumu yapıldı. Ayrıca Semerkand dergi ve kitaplarının sergilendiği fuarda Semerşah Ümre ve Hac Organizasyonu ile ilgili bilgiler verilerek sunumlar yapıldı.     

Fuar’ı gezen Hendek ve Akyazı Çevre Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanları Cemil Alkan ve Erdinç Bora fuarın çok faydalı geçtiğini belirterek ilçemiz esnaflarımız ve dernek üyelerimizin  ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmaları bizleri ayrıca mutlu etmiştir.Butür organizasyonlarla yapılan çalışmaları hem yerinde takip ediyor hemde bilgi sahibi oluyoruz.Fuar’ı düzenleyen 8.Merkez temsilcilerimize teşekkür ediyoruz.

Hendek ve Akyazı Dernek temsilcileri ve Esnaflara yapılan bilgilendirme ve Eğitim seminerinin ardından Fuar ziyareti  ikramlarla sona erdi.