Hendek Vadi Emlak
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 167. yılı dolayısıyla Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  yazılı bir açıklama yaptı.

Polis Haftası nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü “Ülkemizin en köklü ve en güzide kurumlarından birisi olan Türk Polis Teşkilatı, Ulu Önder Atatürk"ün kurmuş olduğu demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti"ne yönelecek olan her türlü iç ve dış saldırıyı önlemek için canları pahasına görev yapmanın yanı sıra, ülkemizde huzur ve güvenin sağlanmasında da önemli bir rol  üstlenmektedir.” 

Sütlü, “167 yıllık geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatı, birikim ve tecrübeleriyle çağın yeniliklerini ve demokratik değerleri özümseyerek kendisine verilen zor görevleri başarıyla sürdürmektedir. Türk Milleti de, Emniyet Teşkilatımıza her zaman güvenmiş ve onları maddi ve manevi her türlü desteği vererek yanında yer almış ve almaya devam etmektedir. Bu vesileyle her kademede görev yapan Emniyet Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü canı gönülden tebrik ediyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”dedi.