Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ülkü Ocaklarında Başkanlığı İsmail Baykal devraldı.

Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü’nün sağlık sorunları nedeniyle bıraktığı Başkanlık görevi İsmail Baykal’a verildi.

Hendek Ülkü Ocakları binasında gerçekleşen devir teslim törenine İl Ülkü Ocakları Başkanı  Samet Şahin,Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,Yönetim kurulu üyeleri ve Hendek Ülkü Ocakları Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü'nün sağlık sorunları nedeniyle katılamadığı devir teslim töreninde İl Ülkü Ocakları Başkanı Samet Şahin Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim’i vererek Başkanlık görevini İsmail Baykal’a teslim etti.

Devir teslim töreninde kısa bir konuşma yapan İl Ülkü Ocakları Başkanı Samet Şahin “Hendek için önemli olan devir teslim töreninde sancağı yeni başkanımıza teslim etmek için buradayız.Bizler gelip geçiciyiz,Baki kalan Allah’ın davasıdır.Milliyetçiliği ayaklar altına alacağız diyen bir zihniyet var.Allah’ın davasını ayaklar altına değilde , başımızın üstünde nasıl yer alacağını Türk Milletine anlatmaktır.Birlik ve beraberlik içerisinde bunu yapacağımıza inanıyorum.Yeni başkanımızın da eğitim ve kültür faaliyetlerine devam edeceğine inanıyorum.Görevinin hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Bu bir bayrak yarışı olduğunu belirten Hendek Ülkü Ocakları Başkanı olan İsmail Baykal “Teslim aldığımız bu bayrağı bir adım daha iyiye ve başarıya götürmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Devir teslim törenine katılan MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ise zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiği zaman.Bunuda görüyorum.Bunda hepimize görev düşüyor.Hepimiz birlik ve beraberlik içerisinde bunu başaracağız. Yeni göreve başlayan Ülkü Ocakları Başkanımıza görevinin hayılı olmasını ve başarılar getirmesini dilerim.

Devir teslim töreninin ardından MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ,Sağlık sorunları nedeniyle törene katılamayan Mehmet Sütlü’nün plaketini İkinci Başkan Hasan Nazlı’ya takdim etti.